Lípa Resort - Facebook
Čeština
English Deutsch Polski русский

Všeobecné podmínky

Check-in and Check-out 

Přístup na pokoj v den příjezdu je garantovaný od 14:00 hodin, v den odjezdu musí host vyklidit pokoj do 11:00 hodin. Dřívější příjezd a pozdější odjezd z pokoje je možný po předchozí dohodě, umožňuje-li to obsazenost hotelu. 
V případě Vašeho zájmu je v Resortu Lípa k dispozici úschovna zavazadel.

 

Potvrzení rezervace a storno podmínky

Všechny rezervace musí být garantovány číslem kreditní karty.
V případě, že je rezervace ubytování zrušena do 18:00 hodin jeden den před plánovaným příjezdem, není klientovi účtován žádný storno poplatek. V opačném případě je hostovi naúčtován storno poplatek v hodnotě, která se rovná 100% ceny jedné noci.

 

Bezpečnost kreditní karty

Resort Lípa garantuje, že Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí. Bezpečnostní software na našem serveru (SSL) je průmyslovým standardem a patří mezi nejlepší softwary pro bezpečné obchodování, které jsou dnes k dispozici. Všechny Vaše osobní údaje jsou zašifrovány, včetně čísla kreditní karty, jména a adresy.
 

Žádné rezervační poplatky

Upozorňujeme Vás, že Resort Lípa neúčtuje žádné rezervační poplatky a zároveň garantuje nejlepší cenu.
 

Děti

Resort Lípa neúčtuje žádné další poplatky pro děti do 6 let, které sdílí pokoj se svými rodiči. Dětem od 7 do 12 let účtujeme poplatek 300 Kč za noc. Máme bezplatně k dispozici dětské postýlky. V případě Vašeho zájmu nám dejte vědět při rezervaci pokoje, aby mohly být připraveny v pokoji již před Vaším příjezdem.
 
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.